Про проект

logo-MAREASMAREAS - Чорноморський спільний регіональний дослідницький центр для пом'якшення наслідків впливу глобальних змін і адаптації до них.


Проект Mareas служить для створення інструменту для об'єднання наукового співтовариства і політиків, встановивши, таким чином, основу для практичної реалізації ряду заходів і ініціатив, що стосуються пом'якшення наслідків глобальних змін в регіоні Чорного моря.


Mareas матиме великий позитивний вплив на регіональному рівні і рівні ЄС, оскільки він є дією, яка надає засоби для практичного вживання зобов'язань, пов'язаних з глобальними змінами, як на рівні ЄС так і національних держав Чорноморського регіону.

Структура, яка буде створена в ході проекту, відкриває можливості для передачі знань між науковими дисциплінами направленими на пізнання глобальних змін в Чорноморському регіоні, включаючи їх соціально-економічні наслідки, має значення на регіональному і європейському рівні і сприяє розумінню взаємозв'язку між наслідками глобальних змін клімату і суспільства.


Створення платформи мобілізації наукового потенціалу ЄС і не - ЄС країн Чорноморського регіону має важливе значення, оскільки буде встановлена сцена для високоякісної співпраці, яка є ключовим елементом для досягнення стратегічних цілей ЄС в області досліджень і технологій для стійкого розвитку.


Крім того, його діяльність по інтеграції пов'язана з і відповідає поточним міжурядовим програмам дій відносно довкілля, таких як Un-global Earth Observation System of Systems (GEOSS) – and The European Earth Observation Programme (GMES).


Архів подій

Вхід на форум




Всі права захищені © 2013
Чорноморський спільний регіональний дослідницький центр для пом'якшення наслідків впливу глобальних змін і адаптації до них
Створення сайту Юлія Колмогорова