Історія проекту

25-го червня 1992 р. голови держав та урядів 11 країн: Албанії, Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Греції, Молдови, Румунії, Російської федерації, Туреччини та України підписали в Стамбулі Декларацію саміту та Боспорську угоду, від яких бере відлік історія Організації чорноморського економічного співробітництва.


Проект Мареас за своїм духом походить від Афінської декларації міністрів відповідальних за розвиток науки та техніки країн-членів ОЧЕС. Вони проголосили твердий намір посилювати регіональне співробітництво в галузі наукових досліджень та технологічного розвитку як головних рушійних сил динамічного та сталого економічного розвитку та процвітання для населення регіону.


Мареас – це частина Спільної операційної програми "Чорне море 2007-2013 десяти країн ОЧЕС, які беруть участь в програмі: Вірменії, Азербайджану, Болгарії, Грузії, Греції, Молдови, Румунії, Російської федерації, Туреччини та України, яка була спрямована на розвиток транскордонної співпраці в Чорноморському регіоні.

Архів подій

Вхід на форум
Всі права захищені © 2013
Чорноморський спільний регіональний дослідницький центр для пом'якшення наслідків впливу глобальних змін і адаптації до них
Створення сайту Юлія Колмогорова